varnas

Netikėtas lyderių duetas padėjo išvargti „Lietkabeliui“ pergalę Pasvalyje

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) turėjo rimtai pakovoti, kad Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašytų

O, Sportas! O, Sportas!

Bičkauskio karjeros rungtynės ir lemiamame kėlinuke subyrėjusios „Lietkabelio“ įkrintamųjų viltys

Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ eilinį kartą negalėjo remtis visų svarbiausių žaidėjų paslaugomis ir patyrė

Pergales į Panevėžį sugrąžinęs Čanakas: „Tokia sudėtis yra svajonė kiekvienam treneriui“

Spalio pabaigoje į Panevėžį sugrįžo vyr. trenerio poste Robertą Štelmaherį pakeitęs Nenadas

Europos taurėje – tobulas kėlinys, karjeros rekordai ir komandinė „7Bet-Lietkabelio“ pergalė

Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ namuose priėmė iki tol tik vieną pralaimėjimą Europos taurės turnyre

Europos taurėje – Varno sezono rungtynės ir „7Bet–Lietkabelio“ pralaimėjimas Gran Kanarijoje

Panevėžio „7Bet–Lietkabelis“ patyrė 4 pralaimėjimą ir lieka su 1 pergale Europos taurės

Grįžta į Lietuvą: „Lietkabelio“ gretose – Varnas

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ toliau formuoja sudėtį artėjančiam sezonui – į Aukštaitijos klubo gretas

Smūgis „Šiauliams“: dviems mėnesiams prarado lyderį

„Šiaulių“ klubas trečiadienį pranešė, jog dviems mėnesiams prarado savo taškų lyderį Martyną