Europos taurėje – Varno sezono rungtynės ir „7Bet–Lietkabelio“ pralaimėjimas Gran Kanarijoje

BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook nuotr.

Panevėžio „7Bet–Lietkabelis“ patyrė 4 pralaimėjimą ir lieka su 1 pergale Europos taurės turnyre. Jie išvykoje, rezultatu 88:77, nusileido Las Palmo Gran Kanarijos „Dreamland“ ekipai. Ispanai lieka vieninteliai nepralaimėję B grupėje.

Tai buvo pirmosios Nenado Čanako rungtynės už „7Bet–Lietkabelio“ vairo BKT Europos taurės varžybose, po to, kai jis pakeitė Robertą Štelmaherį.

Rungtynės prasidėjo Panevėžio komandos klaidomis ir Gran Kanarijos ekipa jau pirmajame kėlinuke susikūrė pranašumą – 21:15.

Lyderių indėlio atakoje pritrūkę panevėžiečiai sunkiai rinko taškus, o varžovai didino pranašumą. Iki pertraukos rezultatyviausi „7Bet–Lietkabelio“ krepšininkai šiame sezone – Deivydas Sirvydis ir Gediminas Orelikas nebuvo pelnę nei vieno taško.

„7Bet–Lietkabelis“ per pirmuosius 2 kėlinius kamuolį prarado net 10 kartų. Tikslą pasiekė 1 panevėžiečių tritaškis iš 9 bandymų. Po dviejų kėlinių rezultatas – 38:31.

Po pertraukos savo taškų sąskaitą atidarė Sirvydis – po 5 jo pelnytų taškų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Tačiau puikiai iš toli atakavę varžovai vėl atitrūko – 60:47.

Sėkmingas Oreliko ir geriausias karjeros rungtynes vilkint „7Bet–Lietkabelio“ marškinėlius žaidusio Martyno Varno žaidimas leido stabilizuoti situaciją. Po trijų kėlinių rezultatas 67:60.

Šeimininkų puolimas toliau buvo neįmenama mįslė panevėžiečių gynybai ir, įpusėjus 4 kėlinukui, rezultatas tapo 79:64.

„7Bet–Lietkabeliui“ intrigos atkurti nepavyko ir Gran Kanarijos ekipa iškovojo užtikrintą pergalę – 88:77.

Rezultatyviausiai Panevėžio komandoje žaidė Paulius Valinskas ir Varnas, pelnę po 17 taškų. Pastarajam tai buvo rezultatyviausios rungtynės sezone. Iki tol daugiausiai taškų Europos taurėje Varnas buvo surinkęs 7, o LKL pirmenybėse – 8.

Gediminas Orelikas pridėjo 11 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Gabrielius Maldūnas ir Nikola Popovičius pelnė po 8 taškus.

Šeimininkų gretose daugiausiai taškų pelnė Miquelis Salvo – 15. Nicolas Brussino ir Ethanas Happas pridėjo po 13. Lietuvių kilmės amerikietis Johnas Shurna pelnė 11 taškų, tačiau 4 kėlinyje patyrė traumą ir aikštę paliko su komandos draugų pagalba.

„7Bet–Lietkabelis“ pataikė tik 6 tritaškius iš 18 (33.3%), o Gran Kanarijos krepšininkai – 11 iš 24 (45.8%). Šeimininkai atliko net 23 rezultatyvius perdavimus ir suklydo tik 7 kartus. Panevėžiečių sąskaitoje 14 rezultatyvių perdavimų ir 15 klaidų.

Kitas rungtynes „7Bet–Lietkabelis“ žais namuose, lapkričio 7 dieną, su Breso Burgo JL komanda.