Antalio dublis „Žalgiriui“ nukalė pergalę Alytuje

Liviu Antalis (Elvio Žaldario nuotr.)

Liviu Antalio dublis Vilniaus „Žalgiriui“ padėjo išsaugoti viltis kovoje dėl A lygos čempiono titulo.

Sekmadienį centrinėse 27-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai išvykoje 2:0 patiesė Alytaus „Dainavą“.

Nors Rumunijos futbolininkas pasirodė tik antrajame kėlinyje, jam vis tiek užteko laiko, kad ne tik išvestų „Žalgirį“ į priekį, bet ir įtvirtintų pergalę. Pirmąjį įvartį Antalis pelnė po to, kai jam kamuolys patogiai nukrito po Mathiaso Oyewusi smūgio, o antrąkart pasižymėjo 71-ą minutę, kai pirmu lietimu preciziškai uždarė Jurijaus Kendyšo perdavimą.

34-erių rumunas sulig pirmu tiksliu smūgiu pasiekė 50 įvarčių A lygoje ribą. Su 51 įvarčiu Antalis yra rezultatyviausias stipriausios Lietuvos čempionato legionierius.

Du jo įvarčiai „Žalgiriui“ padėjo vėl prisivyti A lygos lyderį „Panevėžį“. Gino Lettieri auklėtiniai dabar turi 6 taškų persvarą, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Vilniaus komandai iki sezono pabaigos lieka 9 rungtynės, „Panevėžiui“ – 10.