Lentelės dugno kaimynų dvikovoje – „Panevėžio“ lygiosios su „TransInvest“

Čempionų titulą ginantys „Panevėžio“ futbolininkai toliau demonstruoja toli gražu ne čempionišką žaidimą.

Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse panevėžiečiai namuose sužaidė 1:1 su lygos debiutantais, Vilniaus rajono „TransInvest“ futbolininkais.

Gino Lettieri rungtynėse vertėsi be traumuotų Lino Klimavičiaus ir Ernesto Veliulio. Jau rungtynių pradžioje traumą patyrė ir rungtynių tęsti negalėjo Markas Beneta.

Vietoj jo pasirodė prieš sezoną komandą papildęs Ignas Venckus. Būtent Gargžduose praėjusiame sezone rungtyniavęs žaidėjas pelnė įvartį „į rūbinę“. Po puikaus Federico Palacios perdavimo antrą pridėtą pirmo kėlinio minutę Venckus pakišo kamuolį po varžovų vartų skersiniu.

Įpusėjus antram kėliniui už Jeffrey Sarpongo pražangą prieš Henrique Devensą tesiėjas paskyrė 11 metrų baudinį į panevėžiečių vartus.

Lino Pilibaičio smūgį Vytautas Černiauskas atrėmė, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo Gustas Jarusevičius ir išlygino rungtynių rezultatą.

Rungtynių pabaigose ryškesnių momentų nesukūrė nei viena komanda ir mačas pasibaigė lygiosiomis.

„Panevėžys“ po pirmo rato yra vienintelė komanda lygoje, iškovojusi vos vieną pergalę. Visos likusios komandos yra pasiekusios daugiau pergalių.