„Premier“ lygoje – „Tottenham“ pažeminimas ir skirtingi Mančesterio komandų pasirodymai

Alexanderis Isakas (Scanpix nuotr.)

Šeštadienį startavusiame 32-ajame „Premier“ lygos ture skaudų sutriuškinimą patyrė „Tottenham“ futbolininkai, o „Manchester City“ ekipai po įtempto Čempionų lygos ketvirtfinalio užteko jėgų lengvai pergalei.

Pirmajame šeštadienio mače Ange’o Postecoglou auklėtiniai išvykoje net 0:4 krito prieš „Newcastle“ futbolininkus.

30 ir 32 minutėmis „Newcastle“ dviem greitais įvarčiais į priekį vedė Alexanderis Isakas ir Anthony Gordonas. Jau antro kėlinio pradžioje Isakas atliko dublį, o paskutinę vinį 87-ą minutę įkalė Fabianas Scharas.

Dublį mušęs Isakas tapo pirmu „Newcastle“ futbolininku nuo 2003-2004 m. sezono, per visus turnyrus mušusiu 20 ar daugiau įvarčių.

Nuo to laiko, kai Eddie Howe perėmė „Newcastle“ vairą, ekipa namuose 4 ar daugiau įvarčių skirtumu laimėjo šešerias rungtynes. Dukart tai įvyko prieš „Tottenham“.

Po pergalės „Newcastle“ taškais pavijo „Manchester United“ futbolininkus bei pakilo į 5-ą vietą. Nuo „Tottenham“, užimančios 4-ą poziciją, „Newcastle“ ir „Man United“ atsilieka 10 taškų.

Postecoglou ekipa turi 60 taškų, tiek pat kiek „Aston Villa“, o „Tottenham“ per likusius 6 turus dar susitiks su „Arsenal“, „Liverpool“, „Chelsea“ ir „Man City“.

Užtikrintą pergalę šeštadienį pasiekė „Manchester City“ futbolininkai – namuose Pepo Guardiolos auklėtiniai 5:1 įveikė „Luton Town“ ekipą.

Jau antrą minutę kamuolį į savo vartus siuntė „Luton“ gynėjas Daiki Hashioka, o „Man City“ darbą užbaigė antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Mateo Kovačičius, Erlingas Haalandas, Jeremy Doku ir jam asistavęs Joško Gvardiolas.

Savąjį įvartį nuo 11 m žymos pelnęs Haalandas tapo pirmuoju šio sezono „Premier“ lygos žaidėju, pasiekusiu 20 tikslių smūgių ribą.

Po pergalės „Man City“ bent trumpam įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau Guardiolos ekipą iš ten dar gali išstumti ir „Arsenal“, ir „Liverpool“.

Taškus šeštadienį išbarstė kita Mančesterio komanda „Man United“, sužaidusi lygiosiomis 2:2 su „Bournemouth“ ekipa. Pastarosios gretose įvarčius pelnė Dominikas Solanke ir Justinas Kluivertas, „Man United“ komandoje dublį mušė Bruno Fernandesas.