Skaudžios draugiškos pamokos: Prancūzija sutriuškino Lietuvą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mindaugas Kuzminskas. LTU basketball nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė neprilygo Prancūzijai draugiškose rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Orleane vykusias rungtynes pralaimėjo 90:72.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo susitikimą su prancūzais ir po pirmo kėlinio pirmavo vienu tašku. Tačiau antrą ir trečią ketvirčius pralaimėjo 22 taškų skirtumu.

Trečio ketvirčio pabaigoje Lietuvos rinktinė atsilikimą sumažino iki 12 taškų, bet tuomet aikštės šeimininkai pataikė tris tritaškius iš eilės ir vėl susikrovė 21 taško persvarą.

Paskutiniame ketvirtyje Lietuvos rinktinei nepavyko pakreipti įvykių sau naudinga linkme. Maksvyčio vadovaujama komanda turėjo pripažinti užtikrintą prancūzų dominavimą.

Tai buvo antras Lietuvos rinktinės pralaimėjimas iš eilės. Praeitą savaitę lietuviai išvykoje nusileido Suomijos krepšininkams.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 18 taškų. Ignas Brazdeikis pridėjo 12, Jonas Valančiūnas – 9 taškus ir 4 atkovotus kamuolius.

Lietuvos rinktinės tritaškių metikas Eimantas Bendžius turėjo daug gerų progų pasižymėti iš toli, tačiau tikslą pasiekė tik vienas tolimas metimas iš šešių. Draugiškose rungtynėse su Suomija Bendžius prametė visus šešis tolimus metimus.  

Prancūzijos rinktinėje penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o su 15 taškų rezultatyviausiai žaidė Guerschonas Yabusele.

14 prie pergalės pridėjo Rudy Gobertas, 13 – Nando De Colo.

Abi rinktinės keliaus į Lietuvą ir penktadienį sužais dar vienas draugiškas rungtynes Avia Solutions Group arenoje.

Pasidalinti