Kalėdinė dovana: rekordinis Evanso šou ir „Žalgirio“ pergalė prieš be trenerio likusį „Bayern“

BNS foto nuotr.

Keenano Evanso vedamas Kauno „Žalgiris“ 15-ame Eurolygos rate sausakimšai arenai įteikė kalėdinę dovaną.

Penktadienį vykusioje Eurolygos dvikovoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai 75:67 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Žvėrišką šou surengęs Evansas pirmą rungtynių pusę baigė su 21 tašku. Tai – rekordinis vieno žaidėjo taškų skaičius per pirmus du kėlinius Kauno komandos istorijoje.

Nuo pat rungtynių pradžios užsikūręs 26-erių įžaidėjas per pirmąjį ketvirtį pelnė 12 taškų bei padėjo kauniečiams išsiveržti į priekį 5 taškų skirtumu (26:21), po ilgosios pertraukos pridėjo dar 9 taškus ir kauniečiams sukrovė beveik dviženklę persvarą – 44:35.

Trečiajame ketvirtyje Miuncheno klubas sumažino atsilikimą iki taškų, tačiau iš Evanso estafetę perėmęs Edgaras Ulanovas netrukus „Žalgiriui“ padėjo susikrauti rekordinę persvarą – 60:46. Jos kauniečiai neiššvaistė ir šventė užtikrintą pergalę

:Apskritai „Žalgirio“ herojumi tapęs Evansas sužaidė rezultatyviausias Eurolygos rungtynes karjeroje – per 29 minutes aikštėje pelnė 32 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 39 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje dėl nesutvardytų emocijų iš aikštės buvo išvarytas „Bayern“ treneris Andrea Trinchieri.

Rungtynes „Žalgirio“ arenoje gyvai stebėjo 15254 žiūrovai.

„Žalgiriui“ tai buvo antra pergalė iš eilės po praeitą savaitę taip pat namuose įveiktų Madrido „Real“ krepšininkų.

8 pergales ir 7 pralaimėjimus turintis „Žalgiris“ pakilo į 7-10 vietas.