Maksvytis – apie akistatą su Libanu ir darbą su rezervine rinktine

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kazys Maksvytis (LTU Basketball nuotr.)

Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis prieš artėjantį rezervinės rinktinės kontrolinį mačą su Libanu prabilo apie darbą su jaunimu ir būsimą varžovą.

Į pirmąją iš trijų kovų su Libanu rezervinė rinktinė stos jau pirmadienį Jonavoje.

„Turėjome savaitėlę pasiruošti. Sakyčiau, kad laiko – nei daug, nei mažai. Visi žaidėjai, kuriuos kvietėme, yra susirinkę. Kaip treneriu, labai smagu dirbti su tokiu energingu ir talentingu jaunimu. Manau, kad turėsime smagias ir geras rungtynes“, – kalbėjo Maksvytis.

Prieš rezervinės rinktinės stovyklos Druskininkuose pradžią buvęs Kauno „Žalgirio“ strategas minėjo, jog iš jos į pagrindinę nacionalinę komandą turėtų patekti 2-3 žaidėjai.

„Jeigu paklaustumėte bet kurio trenerio, kur yra linksmiausia dirbti, turbūt visi pasakytų, kad su perspektyviu ir talentingu jaunimu, kurio akys dega ir nori treniruotis. Tai pirmame etape ir turime. Ruošiamės, bandome įvairius dalykus, ir tuos, kuriuos mėginsime antrame etape su pagrindine rinktine. Viskas kol kas vyksta sklandžiai“, – teigė strategas.

Su Libanu rezervinė rinktinė vėliau susitiks dar du kartus. Pirmasis rinktinių susitikimas įvyks Jonavoje, antrasis birželio 12 d. – Kėdainiuose, paskutinis – birželio 14 d. Panevėžyje.

„Didesnį dėmesį skiriame sau, – apie būsimą varžovą kalbėjo Maksvytis. – Rungtynės kontrolinės, o ne kažkokios oficialios. Labiau žiūrime į save. Libanas yra tokia tipiška, pietietiška, temperamentinga komanda, kurios krepšinis paremtas greitu žaidimu, tritaškiais ir emocijomis.

Kalbėjome su federacijos atstovais. Vienas iš jų tikslų – populiarinti krepšinį ir kad kuo daugiau žmonių pamatytų žaidžiančią Lietuvos rinktinę. Tikimės, kad Jonavoje sulauksime daug žiūrovų.“

Pasidalinti