Kosmosas Eurolygoje: Šaro auklėtinis suvertė pusšimtį taškų

Nigelas Hayesas-Davisas (Euroleague.net nuotr.)

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos Stambulo „Fenerbahče“ komandos triuškinanti pergalė pažymėta Nigelo Hayeso-Daviso visų laikų rezultatyvumo rekordu.

Penktadienio vakarą Turkijos klubas 103:68 nupūtė Berlyno ALBA krepšininkus.

Neįtikėtinas rungtynes sužaidęs Hayesas-Davisas per pusvalandį sumetė 50 taškų (9/11 dvit., 9/16 trit., 5/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 46 naudingumo balus.

Iki šiol rezultatyvumo rekordas priklausė Shane’ui Larkinui, kuris 2018-2019 m. sezone į Miuncheno „Bayern“ krepšį suvertė 49 taškus.

Hayeso-Daviso asmeninis rekordas prieš tai buvo 26 taškai.

Buvęs žalgirietis užsikūrė nuo pat mačo pradžios, kuomet sumetė pirmus 10 „Fenerbahče“ taškų, o komanda atitrūko 10:2. Iš viso pirmame kėlinyje Hayesas-Davisas sumetė 18 taškų.

Antrajame kėlinyje puolėjas pasižymėjo tik 3 taškais, tačiau po pertraukos toliau dominavo, o rezultatui esant 65:49 „Fenerbahče“ spurtavo 15:0 ir ALBA buvo žeminama 80:49.

Trečiame kėlinyje amerikietis sumetė 15 taškų, paskutiniame – 14.

Po pergalės „Fenerbahče“ susilygino su „Olympiacos“ ir „Panathinaikos“, tiesa, pastaroji savo mačą dar žaidžia.

Su „Olympiacos“ Jasikevičiaus komanda susitiks paskutiniame Eurolygos ture, prieš tai lietuvio auklėtiniai dar kausis Stambulo derbyje su „Anadolu Efes“.