Pirmajame lietuvių susidūrime – kuklus Sabonis ir didžiausia „Pelicans“ sezono pergalė

Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Pirmajame Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio sezono susidūrime abu lietuviai rinko dublius, tačiau Sakramento „Kings“ neturėjo vilčių prieš Naujojo Orleano „Pelicans“.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Valančiūno komanda varžovus sutriuškino 129:93. Naujojo Orleano komandai tai buvo didžiausia šio sezono pergalė.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Valančiūnas per 21 minutę pelnė 10 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Savo ruožtu Sabonis žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, visus taškus 27-erių centras pelnė dar iki pertraukos, o jo +/- rodiklis buvo prasčiausias mače – -36.

„Kings“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po šešerių iš eilės laimėtų rungtynių.

Dvikovos nugalėtojas klausimų nekėlė dar prieš ketvirtąjį kėlinį, prieš kurį „Pelicans“ spėjo sumesti 100 taškų ir pirmavo triuškinančiu skirtumu – 100:69.

„Pelicans“ komandoje labiausiai išsiskyrė 31 tašką pelnęs Brandonas Ingramas, taip pat atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Zionas Williamsonas pridėjo 26 taškus.

„Kings“ komandą į priekį vedęs Harrisonas Barnesas pasižymėjo 16 taškų ir 4 atkovotais kamuoliais.