„Panevėžys“ išplėšė dramatiškas lygiąsias su „Hegelmann“

Panevėžio komanda (fkpanevezys.lt nuotr.)

Gino Lettieri vadovaujamas „Panevėžys“ nepasinaudojo proga stipriai priartėti prie A lygos čempiono titulo.

Pirmadienį paskutinėse A lygos 25-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.

Visgi lygiosios „Panevėžiui“ toli gražu ne pats blogiausias rezultatas, juolab kad po „Hegelmann“ atakų lyderių Patricko Popescu ir Filipo Dangubičiaus įvarčių atitinkamai 1-ą ir 54-ą minutę Lettieri komanda atsilikinėjo 0:2.

59-ą minutę „Panevėžio“ deficitą sumažino Noelis Mbo, o 89-ą minutę rezultatą po standartinės situacijos smūgiu galva išlygino Pijus Širvys.

Po pirmadienio akistatos „Panevėžio“ persvara prieš Vilniaus „Žalgirį“ galėjo pasiekti 8 taškus, be to, Lettieri komanda dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Dvikovoje 8 „sausų“ mačų iš eilės seriją nutraukė Filipas Dangubičius, pelnęs 13-ą sezono įvartį ir dabar tik vienu tiksliu smūgiu atsilikinėjantis nuo rezultatyviausio lygos žaidėjo Mathiaso Oyewusi.

Kroato atstovaujama „Hegelmann“ nuo trečią vietą užimančių „Šiaulių“ atsilieka 9 taškais, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.