NBA – rekordinis Jaylenas Brownas padėjo ir antrą kartą įveikti „Pacers“

Jaylenas Brownas (Scanpix nuotr.)

Jaylenas Brownas pakartojo savo NBA atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą bei padėjo Bostono „Celtics“ ir antrose Rytų konferencijos finalo rungtynėse apginti namų aikštelės pranašumą.

Neįtikėtiną spurtą antro kėlinuko pradžioje surengę Bostono krepšininkai 126:110 įveikė Indianos „Pacers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį jau 2-0.

Pirmo kėlinuko pabaigoje svečiai pirmavo 27:22, tačiau tada daugiau nei 6 minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir pralaimėjo atkarpą net 0:20. Per šį spurtą Brownas surinko 10, o viso mače suvertė net 40 taškų.

Pirmojo susitikimo herojus, tritaškiu išplėšęs pratęsimą, nebuvo išrinktas į nei vieną iš lygos geriausių sezono žaidėjų penketą. Praėjusiame sezone Brownas buvo antrajame ir tai jam leido pasirašyti sutartį, padariusią jį brangiausiai apmokamu lygos žaidėju.

„Pacers“ po rungtynių pertraukos dar buvo prisiviję varžovus, kai po Pascalio Siakamo taškų komandas skyrė vos 2 taškai – 66:68. Tačiau tada „Celtics“ vėl surengė sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 16:5 ir dviženklę persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

Trečiajame ketvirtyje iš rungtynių dėl kojos skausmų pasitraukė „Pacers“ lyderis Tyrese’as Haliburtonas.

Nugalėtojams Brownas surinko 40 taškų, Jasonas Tatumas ir Derrickas White’as pridėjo po 23, o Jrue Holiday įmetė 15 taškų ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Indianos komandai Siakamas surinko 28, Andrew Nembhardas – 16, Obi Toppinas – 11, o Haliburtonas spėjo pelnyti 10 taškų ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ finalo serijoje pirmauja 2-0, o kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje, kur „Pacers“ šiose atkrintamosiose dar nepatyrė nei vienos nesėkmės.