„Lietkabelyje“ ilgam lieka du ilgamečiai komandos žaidėjai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (Pauliaus Paleckio/BNS nuotr.)

Panevėžio „7bet Lietkabelis“, šiuo metu su Vilniaus „Wolves Twinsbet“ kovojantis mažajame „Betsafe-LKL“ finale, jau atlieka ir kito sezono komandos komplektavimo darbus.

Kaip praneša Rokas Pakėnas iš 15min, Panevėžio klubas jau pratęsė sutartį su komandos kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi, kuris komandoje liks iki 2026 metų vasaros.

Artimiausius du sezonus „Lietkabeliui“ turėtų atstovauti ir Gabrielius Maldūnas, su kuriuo taip pat netrukus turėtų būti pratęsta sutartis.

Penktą sezoną Panevėžyje rungtyniaujantis 35-erių Lipkevičius šiemet lygoje rinko po 7,3 taško, 4,8 atkovoto kamuolio, 2,4 rezultatyvaus perdavimo, 1,4 perimto kamuolio ir 11,9 naudingumo balų. Tritaškių taiklumas siekė 42 proc.

Maldūnui – tai taip pat penktasis sezonas su „Lietkabelio“ marškinėliais. Panevėžietis šiemet lygoje rinko po 6,5 taško, 4,1 atkovoto kamuolio ir 7,7 naudingumo balo.

„Lietkabelis“ dėl trečios vietos kovoja su sostinės „Wolves“. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas yra 1-1. Trečiosios rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos sekmadienį.

Pasidalinti