Tubelis – Eurolygos komandos akiratyje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ąžuolas Tubelis turi sutartį su Vilniaus „Ryto“ komanda, tačiau daug kas smarkiai abejoja, kad naudingiausias „Betsafe LKL“ krepšininkas apsivilks sostinės komandos marškinėlius.

Tubelis nepateko į pagrindinį Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą, tačiau, anot Kazio Maksvyčio, turi realius šansus įrodyti, esąs vertas vietos galutiniame dvyliktuke.

Graikų SDNA skelbia, kad Ąžuolą savo gretose norėtų matyti Pedro Martinezas, neseniai perėmęs „Valencia“ komandos vairą. Ispanų klubas atsisveikino su Damienu Inglisu, tad aktyviai ieškosi papildymo priekinėje linijoje.

Anot pranešimo, Valensijos komanda Tubeliu domėjosi ir praeityje. Įspūdingas į Lietuvą grįžusio žaidėjo sezonas vėl grąžino jį Eurolygos komandos radarą.

Tiesa, „Valencia“ nėra garantuota dėl savo ateities stipriausiame Europos turnyre. Ji, kartu su Berlyno ALBA, Bolonijos „Virtus“ bei Belgrado „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“ yra tarp pretendenčių užleisti savo vietą turnyre Paryžiaus komandai.

Tubelis šį sezoną Klaipėdos „Neptūno“ gretose rinko 17,2 taško, 7,2 atkovoto kamuolio ir 20,4 naudingumo balų vidurkius.

Pasidalinti