Lietuvos ledo ritulio rinktinė kovos dėl aukso!

Lietuvos ledo ritulininkai 3:0 nugalėjo Kinijos komandą. Paulius Peleckis/BNS nuotr.

Lietuvos ledo ritulio rinktinė Vilniuje vykstančiame pasaulio čempionato 1B divizione iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ir kovos dėl aukso medalių.

Lietuvos ledo ritulininkai 3:0 nugalėjo Kinijos komandą.

Pirmą įvartį jau 5 minutę pelnė Markas Kaleinikovas. Tai jau ketvirtas 25 metų žaidėjo įvartis čempionate. Jis drauge su dviem Ukrainos žaidėjais Olexanderiu Peresunko bei Igoriu Merezhko užima pirmą vietą rezultatyviausių čempionato žaidėjų sąraše.

Nors lietuviai ir anksti išsiveržė į priekį, antrojo įvarčio teko laukti iki trečio kėlinio pradžios. Po Ugniaus Čižo perdavimo įvartį pelnė Paulius Gintautas. Tai trečiasis ledo ritulininko įvartis čempionate.

Tašką susitikime lietuviai padėjo likus žaisti dvi sekundes. Baudinį į Kinijos rinktinės vartus sėkmingai realizavo Martynas Grinius.

Lietuvos rinktinė iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ir jau užsitikrino mažiausiai sidabro medalius čempionate. Dėl aukso lietuviai penktadienį kovos su galinga Ukrainos rinktine.

Ukraina 6:1 sutriuškino Ispaniją ir taip pat iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Ukrainos rinktinė iš viso čempionate yra pelniusi net 27 įvarčius (6,7 per rungtynes).

Lietuvos ir Ukrainos rinktinių kova Vilniaus Twinsbet arenoje vyks penktadienį 19:30.