Kai dominuoja puolimas: dvejose NBA rungtynėse – įspūdingas rezultatyvumas

Giannis Antetokounmpo (AP-SCANPIX nuotr.)

Kartais NBA rungtynės virsta tikromis taškų lenktynėmis, o šiąnakt tokių mačų įvyko du. Juos abu sudėjus keturios komandos pelnė net 554 taškus (vid. 138,5).

Pirmajame mače pelnyta 280 taškų – Milvokio „Bucks“ (30-17) išvykoje 150:130 nugalėjo Detroito „Pistons“ (12-37).

Rungtynėms buvo registruoti 27 krepšininkai, o net 25 iš jų pelnė taškus. Vieninteliai du nepasižymėję – „Bucks“ atstovai George’as Hillas ir A.J. Greenas. Pirmasis negavo žaidimo laiko, o antrasis per 5 minutes prametė visus 3 tritaškius.

10 žaidėjų pasižymėjo dviženkliu taškų skaičiumi. Labiausiai iš jų spindėjo komandų puolimo žvaigždės.

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo per 26,5 minutės surinko 29 taškus (6/11 dvit., 2/4 trit., 11/17 baudų), 12 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ gretose labiausiai išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius, kurio sąskaitoje per 27,5 minutės buvo 33 taškai (5/8 dvit., 6/7 trit., 5/5 baudų) ir 3 atkovoti kamuoliai.

Ekipos šiuo metu yra skirtinguose Rytų konferencijos poliuose. „Bucks“ užima trečią vietą, kai „Pistons“ gremžia dugną – paskutinė 15 pozicija.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 33, Jalenas Durenas 23, Saddiqas Bey 21, Jadenas Ivey 11, Isaiah Liversas 9.
„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29, Brookas Lopezas 21, Jevonas Carteris ir Bobby Portisas po 18, Jrue Holiday 16.

Kitame mače komandos suvertė 274 taškus – Portlando „Trail Blazers“ (22-25) namuose 147:127 nepaliko vilčių San Antonijaus „Spurs“ (14-33).

„Spurs“ gretose taškus pelnė visi 13 registruotų žaidėjų, kai „Blazers“ gretose tokių buvo 11 iš 14.

Žaidėjų, pelniusių dviženklį taškų skaičių, šįkart buvo dar daugiau – 13. Portlando ekipos lyderiai Damianas Lillardas, Anfernee Simonsas ir Jusufas Nurkičius kartu suvertė 88 iš 147 komandos taškų.

Labiausiai žibėjo Lillardas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 37 taškai (5/8 dvit., 7/11 trit., 6/6 baudų), 12 rezultatyvių perdavimų ir 1 atkovotas kamuolys.

„Spurs“ ekipai Keldonas Johnsonas per 30 minučių surinko 20 taškų (5/8 dvit., 3/7 trit., 1/2 baudų), 4 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Blazers“ bando ropštis iki įkrintamųjų pozicijos Vakaruose, nuo kurios atsilieka viena pergale.

„Spurs“ realių vilčių pretenduoti į įkrintamąsias neturi – nuo 10 vietos atsilieka 9 pergalėmis bei Vakaruose lenkia tik blogiausią lygos komandą Hjustono „Rockets“ (11-36).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 37, Anfernee Simonsas 26, Jusufas Nurkičius 25, Shaedonas Sharpe’as 19, Nassiras Little’as 10.
„Spurs“: Keldonas Johnsonas 18, Jeremy Sochanas 18, Jakobas Poeltlas 14, Dougas McDermottas 13.