„Rytas“ po triuškinamos pergalės Pasvalyje įsitvirtino antroje vietoje

Marcusas Fosteris. LKL nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai tęsia sėkminga kovą LKL čempionate ir išsaugo antrą vietą turnyro lentelėje. Šalies čempionai šeštadienio vakarą Pasvalyje užtikrintai 104:75 sutriuškino „Pieno žvaigždes“.

„Rytas“ jau po pirmo kėlinio pirmavo dešimties taškų skirtumu. Po pertraukos įgijo triuškinamą persvarą ir sėkmingai užbaigė reikalus paskutiniame ketvirtyje.

„Ryto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Marcusas Fosteris. Amerikietis pelnė 22 taškus. Gytis Masiulis pridėjo 17. Benedekas Varadis surinko 15. Neseniai prie komandos prisijungęs Kendale‘as McCullumas surinko 9 taškus.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausias su 12 taškų buvo Johnas Gillonas.

Vilniaus „Ryto“ komanda puikiai atakavo iš toli. Iš 30 tolimų metimų tikslą pasiekė 16 (53 procentai).

Po savaitės „Rytas“ namie žais itin svarbias rungtynes su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkais. Artimiausiu metu Vilniaus komandos gretas aikštėje turėtų sustiprinti neseniai įsigytas Justinas Gorhamas.

Vilniaus „Ryto“ komanda šiose rungtynėse leido pasiilsėti Margiriui Normantui ir Martynui Echodui.

Vilniaus „Rytas“ LKL čempionate sužaidė 22 rungtynes ir pasiekė 17 pergalę. Dviem laimėjimais daugiau už antroje vietoje esančią Alytaus „Wolves“ komandą.

Panevėžio krepšinio klubas turi 14 laimėjimų. Pasvalio ekipa su 5 laimėjimais užima 10 vietą čempionate.

„Pieno žvaigždės“: Corey Allenas 13, Johnas Gillonas ir Ignas Vaitkus (7 atk. kam.) – po 12, Jaredas Cunninghamas 11, Rihardas Kuksikas 8.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 22 (4/6 trit.), Gytis Masiulis 17 (7 atk. kam.), Benedekas Varadis 15, Elvaras Fridrikssonas ir Gytis Radzevičius – po 12.