Įvartį finale pražiopsoję teisėjai susivokė tik po kurio laiko

Įvartį finale pražiopsoję teisėjai susivokė tik po kurio laiko. Stop kadras

Lemiamos Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo rungtynės buvo kupinos įtampos, kurią pavyko atlaikyti ne visiems. Pirmo kėlinio pabaigoje įvarčio nepavyko pastebėti susitikimo teisėjams.

Elektrėnuose vykusiose šeštose finalo serijos rungtynėse „Airwell Energija“ po puikios kovos 6:4 palaužė praėjusio sezono čempionę „Kaunas City“ komandą ir seriją laimėjo 4:2.

Pirmo kėlinio pabaigoje įvyko ir nejauki situaciją, kai visi aikštėje buvo žaidėjai ir teisėjai nepastebėjo pelnyto įvarčio ir žaidė toliau. Po komandos draugo metimo ritulį į vartus pasiuntė Lukas Žukauskas. Tačiau tai pavyko išsiaiškinti tik prabėgus 46 sekundėms.

Pasisekė, kad ir likus žaisti 24 sekundes teisėjai turėjo galimybę peržiūrėti situaciją. Kitu atveju galėjo tekti komandos kviesti iš rūbinių ir per naują sužaisti 1:10 pirmo kėlinio pabaigos.

Įdomu, kad ir patys „Kaunas City“ ledo ritulininkai nepastebėjo pelnyto įvarčio ir rezgė ataką toliau.

Klaida buvo ištaisyta, o finalinė sirena skelbė Elektrėnų komandos pergalę, kuri čempionės titulą susigrąžino po penkerių metų pertraukos.