Iš kroatų pergalę pavogusi Naujoji Zelandija dar labiau komplikavo reikalus slovėnams

Naujoji Zelandija - Kroatija (FIBA nuotr.)

Galingą spurtą ketvirto kėlinio pabaigoje surengusi Naujosios Zelandijos rinktinė parbloškė Kroatiją ir olimpinio atrankos turnyro grupėje pasėjo chaosą.

Trečiadienio vakarą Naujoji Zelandija antrajame grupės mače kroatus patiesė 90:86.

Dar likus 3 minutėms iki mačo pabaigos Josip Sesaro auklėtiniai pirmavo 86:79, tačiau paskutinę rungtynių atkarpą varžovai laimėjo 11:0 ir iškovojo pergalę.

Ši nesėkmė kaip reikiant komplikavo reikalus A grupėje. Jeigu ketvirtadienį slovėnai nugalės zelandus, visos trys rinktinės bus pasidalijusios po pergalę. Tokiu atveju viską spręstų pelnytų ir praleistų taškų skirtumas.

Toks scenarijus nėra dėkingas slovėnams, mat pirmame mače jie kroatams nusileido net 92:108. Luka Dončičiaus kariauna varžovus privalės nugalėti ne mažesniu nei dviženkliu skirtumu.

Kroatijos komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net ir puikus lyderių pasirodymas. Centras Ivica Zubacas surinko 29 taškus ir 16 atkovotų kamuolių, Dario Šaričius pridėjo 19 taškų bei sugriebė 8 kamuolius, o Madrido „Real“ atstovas Mario Hezonja finišavo su 16 taškų, 9 atkovotais kamuoliais bei 6 rezultatyviais perdavimais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 21 tašku buvo Corey Websteris, Shea Lli pridėjo 18 taškų, Izayah Mauriohooho-Le’afa – 14.