Panevėžys švenčia, o „vilkai“ lieka be nieko: „Lietkabelis“ – šio sezono bronzininkai

Lietkabelis

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtosiose serijos varžybose dėl bronzinės vietos nugalėtojų vardo susitiko Panevėžio „7Bet–Lietkabelis“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ .

Namuose rezultatu 98:87 iškovojo pergalę prieš vilkus ir tapo antrus metus iš eilės trečios vietos nugalėtojais.

Rungtynes geriau pradėjo „Wolves“ komanda ir tempiama Žagaro po pirmųjų 5 minučių pirmavo (19:12). Panevėžio komanda ir toliau nerado priešnuodžių vilniečių tolimiems metimams po pirmojo ketvirčio svečiai buvo priekyje – 30:23.

Antrasis kėlinys klostėsi panašiu scenarijumi. Komandos apsikeitinėjo taškais, kas neleido vilkams susikrauti didesnio nei 7 taškų pranašumo. Thurmanas smeigė tolimą metimą, Žagaras pridėjo dar du taškus ir „Wolves“ įgijo rekordinį 13 taškų pranašumą (41:28). „Lietkabelis“ rankų nenuleido, įjungę aukštesnę pavarą gynyboje likus žaisti 2 min. persvėrė rezultatą savo naudai (48:46). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai liko priekyje – 51:48.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo atkakli kova. Nei viena komanda nepajegė susikrauti didesnio nei 2 tšk. pranašumo. Likus žaisti minutę iki kėlinio pabaigos, Lipkevičius smeigė sudėtingą tolimą metimą ir prieš ketvirtą kėlinį savo komanda sukrovė rekordinį 6 taškų pranašumą – 72:66.

Panevėžys ir toliau dominavo po varžovų krepšiu ir po Gagičiaus 5 taškų iš eilės namų šeimininkai pirmavo (77:66), kas privertė Pacevičių imti minutės pertraukėlės. Sirvidys netrukus išprovokavo pražangą metant iš toli ir „Lietkabelis“ jau triuškino varžovus (88:71).

„Lietkabelio“ komandoje rezultatyviausias buvo Sirvidys su 20 taškų, dvigubą dublį surinko Gagičius – 19 tšk. ir 15 atk. kam., Varnas – 14 tšk., Bičkauskis – 10.

„Wolves“ komandą į priekį vedė Miniotas pelnęs 22 taškus, Žagaras – 20, Žukauskas ir Thurmanas po 14.

Panevėžys dominavo po krepšiu 47:29, svečiai taikliau atakavo iš toli 40% prieš „Lietkabelio“ 20%.