Ilgiausiai žaidęs Grigonis padėjo PAO pratęsti pergalių seriją

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa Eurolygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Ketvirtadienį dešimtajame Eurolygos ture Ergino Atamano auklėtiniai 90:73 užtikrintai patiesė „Valencia“ krepšininkus.

Ketvirtąjį kėlinį „Panathinaikos“ pasitiko turėdama 19 taškų pranašumą, tačiau tuomet „Valencia“ spurtavo 13:3 ir deficitą sumažino iki 9 taškų – 66:75. Visgi galutinai Alexo Mumbru auklėtiniams varžovų pasivyti nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje PAO reguliariai patempdavo Marius Grigonis, jame surinkęs 8 iš savo visų 11 taškų. Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų.

Lietuvis savo komandoje buvo daugiausiai laiko (beveik 33 min.) praleidęs žaidėjas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mathias Lessort’as, įmetęs 17 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, perėmęs kamuolį ir surinkęs 28 naudingumo balus. 14 taškų pridėjo Dinos Mitoglou, 12 – Kostas Sloukas (9 rez. perd.).

„Valencia“ komandoje tik Semi Ojelye surinko 16 taškų.

Mumbru komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės. Kitą savaitę Mumbru komanda susitiks su Vitorijos „Baskonia“, PAO – su Belgrado „Partizan“.