Drama Pirėjuje: dramatiškai „Partizan“ išplėštas pratęsimas ir „Olympiacos“ pergalė

KK Partizan twitter nuotr.

Į nokdauną trečiajame kėlinuke varžovus pasiuntę „Partizan“ persvaros neišlaikė ir krito po pratęsimo rezultatu 98:94.

Dažniau tritaškius nei dvitaškius pirmoje rungtynių pusėje metę „Olympiacos“ krepšininkai susikūrė 6 taškų pranašumą – 49:43. Rezultatyviausiai žaidė rungtynes starto penkete pradėjęs Isaiah Canaanas. 3 tritaškius pataikęs amerikietis iki pertraukos pelnė 11 taškų.

Belgrado komandoje rezultatyviausi buvo aukštaūgiai. Zachas Leday surinko 12, o Frankas Kaminsky – 9 taškus.

Trečią kėlinuką „Partizan“ pradėjo 9 Aleno Smailagičiaus taškais be atsako ir išsiveržė į priekį rezultatu 49:52. Belgrado ekipa apsukų nemažino toliau ir 7 trečio kėlinuko minutę jau susikrovė dviženklį pranašumą – 53:63. Puikiai pirmoje rungtynių pusėje puolę „Olympiacos“ trečiajame ketvirtyje sukrapštė tik 10 taškų ir pralaimėjo kėlinuką 10:26.

Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje, Thomasas Walkupas septintuoju bandymu pataikė savo pirmąjį tritaškį rungtynėse – 66:71. Tada lyderio vaidmens ėmėsi Giannoulis Larentzakis – po 8 jo pelnytų taškų, rezultatas tapo lygus – 79:79.

Graikų komanda buvo arti pergalės, kai abi baudas pataikė Larentzakis ir išvedė komandą į priekį 3 taškais, likus žaisti 5 sekundes. Tačiau Jamesas Nunnally turėjo kitų planų – jo tritaškis su sirena pasiuntė komandas į pratęsimą – 85:85.

Per papildomą laiką nei viena komanda nesusikūrė apčiuopiamo pranašumo ir viskas sprendėsi paskutinių atakų metu. Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei, Nikola Milutinovas pataikė 1 baudą ir išvedė „Olympiacos“ į priekį 92:91. Walkupas perėmė kamuolį iš Punterio, o Williamas–Gossas dvitaškiu padidino graikų persvarą iki 3 taškų. „Partizan“ bandė gelbėtis pražangomis, bet neklydę graikai įtvirtino pergalę 98:94.

Rezultatyviausiai „Olympiacos“ gretose žaidė Larentzakis – 19 taškų. Graikas perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 23 naudingumo balus. Milutinovas pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo net 10 pražangų ir surinko 30 naudingumo balų. Alecas Petersas pridėjo 15, o Walkupas su Canaanu – po 11 taškų.

„Partizan“ į priekį vedė amerikiečių duetas. Leday pelnė 18 taškų, o Punteris – 17. Trečio kėlinuko herojus Smailagičius surinko 16 taškų.

„Olympiacos“ atsitiesė po dviejų pralaimėjimų ir iškovojo antrą pergalę turnyre. Kitą savaitę jie namuose priims „Anadolu Efes“ ekipą.

„Partizan“ lieka su vienintele pergale, iškovota prieš lygos autsaiderius „Asvel“. Kitą savaitę numatytas Belgrado derbis – „Partizan“ susikaus su „Crvena Zvezda“.