Slogus Wembanyama ir „Spurs“ vėl pralaimėjo, Milvokyje – išvarytas Giannis ir dramatiška „Bucks“ pergalė

Jalenas Brunsonas ir Victoras Wembanyama (Scanpix nuotr.)

Victoro Wembanyamos atstovaujama San Antonijaus „Spurs“ ekipa NBA patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Greggo Popovičiaus auklėtiniai 105:126 išvykoje turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ komandos pranašumą.

Wembanyamos debiutas „Madison Square Garden“ arenoje pažymėtas vienomis prasčiausių rungtynių trumpoje jo karjeroje NBA. Per pirmus tris kėlinius prancūzas sugebėjo pataikyti tik vieną metimą, prametė pirmus 7, o 2 jo bandymai netgi nelietė lanko.

Iš viso rungtynes 19-metis prancūzas baigė su 14 taškų, 9 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Knicks“ pranašumas pasiekė rekordinius 30 taškų (93:63) ir nugalėtojas daugiau nekėlė klausimų.

„Spurs“ ekipai tai buvo jau trečias pralaimėjimas iš eilės, „Knicks“ – antra pergalė paeiliui.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė 25 taškus surinkęs Jalenas Brunsonas, surinkęs 25 taškus, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 20 taškų ribą pasiekė ir RJ Barrettas (24) bei Julius Randle’as (23), dar atkovojęs ir 16 kamuolių. Per tašką nuo 20 buvo ir Immanuelis Quickley.

„Spurs“ komandoje 16 taškų pelnė Jeremy Sochanas, 14 pridėjo Malaki Branhamas.

Sveiką kailį šiąnakt išnešė Milvokio „Bucks“ krepšininkai, 120:118 patiesę Detroito „Pistons“ komandą.

Pergalė iškovota nepaisant to, jog nuo trečiojo kėlinio pirmos pusės „Bucks“ turėjo verstis be savo lyderio Giannio Antetokounmpo, kuris po dėjimo per varžovą sulaukė techninės pražangos ir buvo išvarytas iš aikštelės.

„Bucks“ prieš lyderio išvarymą pirmavo 13 taškų (73:60), tačiau tuomet „Pistons“ spurtavo 35:14 ir patys įgijo dviženklį pranašumą – 97:95. Visgi atsilikinėdami 99:108, paskutinę 7 minučių atkarpą „Bucks“ laimėjo 21:10 ir iškovojo dramatišką pergalę.

Nugalėtojų gretose 34 taškus surinko Damianas Lillardas, 18 taškų pridėjo Bobby Portisas, Giannis iki išvarymo spėjo surinkti 15 taškų.

„Pistons“ komandoje puikias rungtynes sužaidė gynėjas Cade’as Cunninghamas, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir išdalijęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.