Dortmunde kritęs Enrique spinduliavo užtikrintumu: „Vis tiek žaisime finale“

Pirmąsias Čempionų lygos pusfinalio rungtynes su „Paris Saint-Germain“ ekipa pralaimėjęs Luisas Enrique spaudos konferencijoje vis tiek demonstravo pavydėtiną užtikrintumą.

Trečiadienį pirmajame pusfinalio mače ispano vadovaujama PSG ekipa išvykoje 0:1 krito prieš Dortmundo „Borussia“ ir Paryžiuje bus priversta naikinti įvarčio deficitą.

Visgi Enrique, žvelgdamas į rungtynių dinamiką ir PSG susikurtas progas, itin nusivylęs rezultatu nebuvo.

„Esu tikras, kad pateksime į finalą. Dabar žaisime namuose, tad scenarijus bus visiškai kitoks. Tai bus pirmas kartas šiame sezone, kai antrą mačą žaisime namuose. Neturėsime ką prarasti ir kovosime dėl gero rezultato. Jau šiandien atmosfera buvo nuostabi, mūsų 3 tūkstančiai sirgalių buvo neįtikėtini.

Atsakomosios rungtynės bus kitokios. Šiandien 3 tūkst. mūsų gerbėjų nenustojo dainuoti, Paryžiuje jų bus 50 tūkst. Kitą savaitę nepralaimėsime ir sieksime patekti į finalą. Mūsų užduotis – priversti fanus didžiuotis mumis“, – kalbėjo Enrique.

Vienintelis rungtynių įvartis į PSG vartus krito 36-ą minutę, kai po preciziško Nico Schlotterbecko perdavimo Gigi Donnarumą nuginklavo Niko Fullkrugas.

„Mūsų užduotis buvo aktyviai spausti varžovus. Dortmundo komanda gali žaisti dviem būdais: trumpais ir ilgais perdavimais. Stengėmės saugoti savo dešinįjį kraštą.

Pirmajame kėlinyje mums trūko intensyvumo puolime, tačiau antroje dalyje tai visiškai pasikeitė. Nieko nekeitėme pertraukos metu, tačiau antras kėlinys vis tiek buvo absoliučiai kitoks. Turime anksčiau įsitraukti į puolamąjį futbolą. Dėl nusiteikimo savo žaidėjams priekaištų negaliu turėti.

Turėjome labai daug šansų. Vienintelis skirtumas buvo tai, kad jie įmušė, o mes – ne. Tačiau mačas buvo labai lygus“, – teigė Enrique.

PSG ekipai tai buvo tik penktas pralaimėjimas šį sezoną per visus turnyrus ir pirmas, kai komanda krito neįmušusi nė vieno įvarčio.

BVB X nuotr.

Daugiau pozityvo prieš atsakomąsias rungtynes PSG gali suteikti tai, jog „Borussia“ namuose jie šį sezoną jau įveikė – grupių etape vokiečiai Paryžiuje buvo parklupdyti 2:0.

„Niekas nesakė, kad Čempionų lygos pusfinalyje bus lengva. Vaikinai rūbinėje yra šiek tiek nusiminę, turėjome nemažai šansų, sykį po smūgio kamuolys trenkėsi į abu skersinius.

Tačiau esu tikras, kad Paryžiuje mes būsime daug stipresni“, – pasikartojo Enrique.