Alonso komandos magija: pergalė paskutinėmis minutėmis ir artėjantis čempionų titulas

bayer04fussball X nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ rungtynėse su „Hoffenheim“ atsilikinėjo iki 88-os minutės, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę.

Xabi Alonso, nusprendusio dar vienam sezonui likti dabartinėje komandoje, auklėtiniai nepralaimi jau 39-ias rungtynes paeiliui.

Svečius į priekį 33-ią minutę išvedė Maximilianas Beieris. „Bayer“ dominavo rungtynėse, o beveik visą antrą kėlinį „Hoffenheim“ futbolininkai gynėsi visa sudėtimi. Pavojingus momemntus vieną po kito kūrę šeimininkai rezultatą išlyginti sugebėjo tik 88-tą minutę, kai po kampinio pasižymėjo Robertas Andrichas.

Išlyginę rezultatą Alonso auklėtiniai nesustojo, toliau spaudė varžovus ir jau už 3-jų minučių Patrickas Shickas iš arti nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė savo komandai pergalę.

Mačo šeimininkai kamuolį kontroliavo 68 proc. laiko, link varžovų vartų atliko net 34 smūgius, iš kurių 22 buvo atlikti iš baudos aikštelės.

Įspūdingą sezoną žaidžiantys Lėverkuzeno futbolininkai jau 13 taškų lenkia Miuncheno „Bayern“, kurie 1:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ ekipai.

Jie savo pasirodymus tęsia ir Vokietijos taurės ir UEFA Europos lygos varžybose.