Barselonos ir Brazilijos futbolo legendai – 4 su puse metų kalėjimo

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Dani Alvesas (Scanpix nuotr.)

Dani Alvesas sulaukė nuosprendžio byloje, kurioje jis buvo kaltinamas išprievartavimu. Ispanijos teismo sprendimu, 126 rungtynes Brazilijos rinktinės sudėtyje sužaidęs Alvesas už grotų turės praleist keturis su puse metų.

Buvęs futbolininkas kaltinamas 2022 metais, naujųjų metų išvakarėse, naktiniame klube Barselonoje išprievartavęs moterį. Alvesas pripažįsta, turėjęs santykių, tačiau tvirtina, kad viskas vyko abipusiu sutarimu.

Teismo teigimu, buvo įrodyta, kad auka nedavė sutikimo. Taip pat yra papildomų įkalčių, apart nukentėjusiosios liudijimo, kad būtų įrodytas išprievartavimas. Alvesui nepadėjo ir tai, kad jis keitė savo istorijos versijas. Pradžioje teigęs, kad nepažįsta aukos, paskui gynėsi, kad lytiniai santykiai vyko abipusiu sutikimu.

Nukentėjusioji siekė futbolininką pasiųsti už grotų 12-ai metų, kaltintojai prašė 9-ių. Teismas atsižvelgė į tai, kad žaidėjęs sutiko mokėti finansinę kompensaciją nepaisant būsimo verdikto ir skyrė kiek švelnesnę bausmę.

40-metis brazilas buvo sulaikytas praėjusių metų sausį, o po dabartinio teismo nuosprendžio iškart buvo nugabentas į kalėjimą Barselonoje. Jis aukai turės sumokėti 150 tūkst. eurų.

Alvesą teismuose ginanti Ines Guardiola teigė, kad nuosprendis bus skundžiamas, o Alveso nekaltumas bus ginamas iki pabaigos. Ji pridūrė vis dar tikinti buvusio futbolininko nekaltumu.

Pasidalinti