Žvaigždė per minutę: „Barcos“ 17-mečio įvartis sekėjų skaičių padidino 13 kartų

Marcas Guiu (Scanpix nuotr.)

„Barcelona“ ekipos pergalės kalviu tapęs 17-metis Marcas Guiu po įvarčio savo sekėjų kariauną „Instagram“ tinkle padidino 11 kartų.

Sekmadienio vakarą Xavi vadovaujami katalonai 1:0 parklupdė Bilbao „Athletic“ futbolininkus ir įsirašė 3 svarbius taškus.

„Barcos“ herojumi tapo Guiu, į aikštę išėjęs 79-ą minutę ir jau po minutės bėgęs palei „Camp Nou“ tribūnas, švenčiančias 17-mečio įvartį.

Su Ispanijos čempionų marškinėliais „Primera“ lygoje žaidė pirmą kartą ir tapo jauniausiu komandos žaidėjų šiame amžiuje, debiutą pažymėjusiu įvarčiu.

Pergalę išplėšęs Guiu praėjus mažiau nei parai kaip reikian užaugino savo sekėjų skaičių „Instagram“ tinkle. Dar prieš mačą jų buvo 44 tūkst., dabar – 0,6 mln. Tai reiškia, jog 17-mečio sekėjų skaičius padidėjo daugiau nei 13 kartų.

Po tokio debiuto visai tikėtina, jog jaunuolis bus registruojamas ir Čempionų lygos mačui su Donecko „Shakhtar“ ekipa.