Talentingas lietuvis keliasi į „Benfica“ klubą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Arnas Voitinovičius. FK Riteriai facebook nuotr.

Septyniolikmetis, FK „Riteriai“ akademijos auklėtinis Arnas Voitinovičius pradeda legionieriaus karjerą. Praėjusiais metais A lygoje debiutavęs vartininkas pasirašė profesionalo sutartį su Portugalijos grandu – Lisabonos „Benfica“.

„Dėkoju visiems prisidėjusiems prie mano pasiekimo, geras jausmas kai turiu tiek palaikymo. Dabar turiu fokusuotis į naujus siekius ir atiduoti visą save, kad pasiekčiau dar geresnių rezultatų“, – sakė Voitinovičius.

Praėjusių metų sezone, pagrindiniam FK „Riteriai“ vartininkui Armantui Vitkauskui patyrus traumą, jaunasis vartų sargas Arnas Voitinovičius gavo net penkias progas parodyti savo galimybes. Netrukus jis išvyko į Portugalijos klubą „Benfica“ peržiūrai, po kurios pasirašė sutartį.

Voitinovičius yra antrasis FK „Riteriai“ akademijos vartininkas, kuris per pastaruosius dvyliką mėnesių pasirašė sutartį su užsienio klubu. Pirmasis buvo Ernestas Lysionok išvykęs į Italijos klubą „Genoa“.

„Arno sėkmė yra pasiekta sunkiu darbu. Mačiau jo užsidegimą. Jis ateidavo į treniruotę pirmiau visų, kas rodė ryžtą, discipliną ir norą tobulėti. Nesvarbu kas ką šnekėjo ir kas ką galvojo, Arnas turėjo aiškius tikslus, kurių siekė.

Trumpai tariant, meilė futbolui bei pasitikėjimas savo jėgomis leido jam šiandien atsidurti ten, kur mes jį matome. Linkiu neprarasti ryžto ir siekti aukštumų“, – Arno privalumus vardino jo treneris Mindaugas Malinauskas.

Šaltinis: fkriteriai.lt

Pasidalinti