Žemaičio ir Sulaimono tempti „Wolves“ išgyveno Liublianoje

Tre'Shawnas Thurmanas (bcwolves.com nuotr.)

Dar vieną sunkų ketvirtą kėlinį išgyvenusi Vilniaus „Wolves“ komanda Europos taurėje iškovojo antrą pergalę.

Antradienio vakarą Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje 86:78 patiesė Liublianos „Olimpija“ krepšininkus.

Dar likus 2 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos „Wolves“ turėjo 13 taškų pranašumą (62:49), tačiau lemiamą ketvirtį pasitiko jau pirmaudami tik 7 taškais.

Galiausiai vilkams pirmaujant 68:62 Jaka Blažičius sumetė 5 taškus iš eilės ir slovėnai prie varžovų priartėjo per 1 tašką – 68:67. Visgi tuomet lyderystės ėmėsi Rasheedas Sulaimonas ir Kristupas Žemaitis. Pastarasis rezultatyviais prasiveržimais ir tiksliais metimais iš vidutinio nuotolio saugojo vilkų persvarą, o Žemaitis „Wolves“ pirmaujant 74:72 ir 80:77 susmeigė žudikiškus tritaškius.

Abi komandos rungtynėse dažnai klydo. Slovėnai kamuolį prarado 18 kartų, vilniečiai – 15.

„Wolves“ tai buvo antroji pergalė Europos taurėje iš eilės.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose žaidęs Sulaimonas pelnė 22 taškus, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus. Žemaitis (23 naud. bal.) ir Vaidas Kariniauskas pridėjo po 14 taškų.

Ne kokias rungtynes vėl sužaidė Džordže Gagičius, aikštėje praleidęs 10 minučių, surinkęs 6 taškus atkovojęs 3 kamuolius, tačiau padaręs 3 klaidas, o jam išbėgus į aikštelę „Olimpija“ dažnai užkurdavo spurtus.

Kitas „Wolves“ centras Regimantas Miniotas surinko 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, tačiau buvo pažeidžiamas varžovų aukštaūgių baudos aikštelėje.

„Olimpija“ gretose 4 žaidėjai surinko po 13 taškų. Centrai Amadou Sow ir Karlo Matkovičius atitinkamai dar atkovojo 13 ir 6 kamuolius.