„Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse krito prieš „Hegelmann“

Elvio Žaldario nuotr.

Septintose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ rezultatu 1:3 (0:2) pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.

Žalgiriečių sudėtyje šiose rungtynėse debiutavo neseniai atvykę Nemanja Mihajlovičius ir Nikola Petkovičius, į starto sudėtį po ligos grįžo Ovidijus Verbickas.

Pirmasis kėlinys susiklostė nesėkmingai – šeimininkams nesisekė užbaigti atakų, o svečiai turėtais šansais pasinaudojo.

14 min. Po smūgio į artimąjį vartų kampą pasižymėjo Artiomas Ščedrij, o kėlinio pabaigoje galva įmušė Patrickas Popescu.

Antrajame kėlinyje žalgiriečių atakos buvo aštresnės. Po kampinio smūgis nepavyko Mikulėnui, o kitame epizode po Bopesu perdavimo iš krašto netikslus buvo Petkovičiaus smūgis galva.

80 min. Po Bopesu perdavimo smūgiu galva pirmąjį savo įvartį pagrindinėje komandoje įmušė Patrikas Matyžonokas.

Tačiau netrukus į tai atsakė varžovai – pasižymėjo Kipras Keliauskas.

Vėliau Matyžonokas galėjo pelnyti savo antrą įvartį, bet iš arti smūgiavo virš skersinio.

„Žalgirio“ sudėtis: E. Gertmonas, J. Bopesu, J. Moutachy, M. Mazur, J. Kendyš, O. Verbickas, G. Matulevičius, N. Mihajlovič (60 min. A. Fofana), P. Golubickas (75 min. M. Šetkus), N. Petkovič (75 min. P. Matyžonok), M. Mikulėnas (60 min. R. Jansonas).