„Žalgirio“ lyderiui padėkojęs Šaras – apie pergalę prieš „Barcą“: „Buvo neįtikėtina“

Šarūnas Jasikevičius (Fenerbahce X nuotr.)

Šarūnas Jasikevičius po saldžios pergalės prieš „Barcelona“ komandą dėkojo „Žalgirio“ lyderiui Keenanui Evansui bei gyrė auklėtinius.

Trečiadienį pirmose dvigubos Eurolygos savaitės rungtynėse Šaro komanda katalonus įveikė užtikrintai 88:74.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Barca“ varžovus buvo prisivijusi per 3 taškus (62:59), tačiau turkai tuomet spurtavo 20:8 ir pranašumo daugiau nebarstė.

„Sveikinu žaidėjus ir fanus. Rungtynėse buvo daug pakilimų ir nuosmūkių. Tris kėlinius rodėme, kaip turėtume žaisti, tačiau ketvirtajame turėjome problemų. Jame praradome ritmą, tačiau sugebėjome atsitiesti ir vėl pradėti žaisti krepšinį. Scottie Wilbekinas ir Nigelas Hayesas-Davisas šiandien buvo puikūs. Sugrįžimas ketvirtajame kėlinyje buvo neįtikėtinas.

Labai džiaugiamės pergale, juolab kad dabar turėsime ir pranašumą pagal tarpusavio rungtynes.

Mačo metu X tinkle „Fenerbahče“ gražius žodžius išsakė ir „Žalgirio“ lyderis Evansas, kuris prieš kurį laiką buvo siejamas su Turkijos klubu.

„Pastaruoju metu „Fener“ žaidžia visai kitame lygyje“, – pastebėjo žalgirietis.

„Ačiū Keenanui“, – spaudos konferencijoje amerikiečiui padėkojo Šaras.

Stambulo ekipos vairą perėmus Jasikevičiui, „Fenerbahče“ pradėjo demonstruoti įspūdingą puolimą, tačiau gynyboje lietuvio auklėtiniai blizga ne visada.

„Esame versle, kuriame reikia laimėti. Kai laimime, viskas yra gerai. Apie gynybą kalbame daug, diskutuojame, narpliojame kiekvieną kėlinį. Statistiškai namų rungtynėse mums labai blogi būdavo antri kėliniai. Šiandien buvome prasti antroje mačo dalyje. Po nesėkmingo trečio kėlinio buvo sunku sugrįžti, tačiau kažkaip atsigavome lemiamame ketvirtyje“, – mintimis dalijos Šaras.