„Žalgirį“ papildė puolėjas iš Serbijos

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Nikola Petkovičius. NŠ Mura facebook nuotr.

„Žalgirio“ puolimo gretas ruošiasi sustiprinti dar vienas žaidėjas iš Serbijos – sutarta dėl kontrakto su puolėju Nikola Petkovičiumi.

27 metų futbolininkas yra žaidęs Prancūzijos antrajame divizione, o praėjusiais metais žaidė Slovėnijos klube Murska Sobotos „Mura“.

Savo karjerą N. Petkovičius pradėjo Belgrado „Lokomotiva“ komandoje žemesnėse Serbijos lygose, kol 2018 m. jį pasikvietė aukščiausioje lygoje žaidęs Ivanjicos „Javor“.

Antrajame sezone Petkovičius su „Javor“ žaidė serbų antrajame divizione ir su 22 įvarčiais padėjo komandai sugrįžti tarp elito.

Antruoju bandymu elitinėje lygoje puolėjas įmušė 16 įvarčių (rezultatyviausių žaidėjų reitinge pasidalino pirmąją vietą) ir patraukė užsienio klubų dėmėsį – 2020 m. jo kontraktą perpirko Prancūzijos „Ligue 2“ žaidęs „Chambly Oise“ klubas.

Dėl traumos prancūzų antroje lygoje jis praleido ilgą laiką, per sezoną sužaidė tik 10 rungtynių ir įmušė 3 įvarčius. Su komanda serbas iškrito į trečiąjį divizioną, kur rungtyniavo 2021-2022 m. sezone.

2022 m. puolėją pasikvietė „Mura“ klubas, kur jis praleido pusantro sezono.

Į Vilnių jis atvyko kartu su kitu tautiečiu Mihajlovičiumi. Abu žaidėjai sutartį pasirašys po medicininės apžiūros.

Šaltinis: fkzalgiris.lt

Pasidalinti