„Wolves“ sezoną pradėjo suversdami 103 taškus

Anthony Cowanas. Betsafe-LKL nuotr.

Naująjį „Betsafe-LKL“ sezoną užtikrintai pradėjo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipa, namuose 103:90 nugalėjusi Jonavos „CBet“

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau Mareko Blaževičiaus ir Vaido Kariniausko taškai ketvirčio pabaigoje suteikė „Wolves“ trapų pranašumą – 25:21.

Gerą atkarpą šeimininkai pratęsė ir prasidėjus antrajam kėliniui (29:21), o po Mato Jogėlos dvitaškio pirmą kartą rungtynėse susikūrė dviženklę persvarą – 34:24. Nors jonaviečiai buvo priartėję prie varžovų, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Wolves“ krepšininkai – 52:41.

Antroje rungtynių pusėje Manto Šerniaus auklėtiniai buvo sumažinę atsilikimą (57:53), tačiau „Wolves“ spurtavo 8:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki trečiojo kėlinio pabaigos – 73:63.

Lemiamo ketvirčio metu vilniečiams pavyko išlaikyti turėtą pranašumą, o rungtynių pabaigoje dar ir perkopti 100 taškų ribą.

„Wolves“ į pergalę vedė 20 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 30 naudingumo balų surinkęs Anthony Cowanas. 18 taškų pridėjo Jeffery Tayloras, 15 – Kristupas Žemaitis.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Koby McEwenas, pelnęs 20 taškų, išprovokavęs 8 pražangas bei surinkęs 23 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Dominicas Brewtonas, finišavęs su 19 taškų ir 21 naudingumo balu.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20 (7 rez. perd.), Jeffery Tayloras 18 (6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 15, Andrew Andrewsas 11 (3/8 trit.), Matas Jogėla ir Tre‘shawnas Thurmanas – po 8.

„CBet“: Koby McEwenas 20 (4/10 trit., 6 atk. kam.), Dominicas Brewtonas 19 (6 atk. kam., 4/6 trit.), Erikas Venskus ir Bogdanas Blyzniukas (7 atk. kam.) – po 15, Aurimas Majauskas 7.