Vėlyvą įvartį praleidusios lietuvės baigė pasirodymą EČ atrankoje

Lietuvos moterų futbolo rinktinė (LFF nuotr.)

Lietuvos moterų futbolo rinktinė baigė pasirodymą Europos futbolo čempionato atrankoje.

Antradienio vakarą Druskininkuose Lietuvos rinktinė stojo į kovą su Sakartvelo futbolininkėmis. Norint išsaugoti viltis patekti į kitą atrankos etapą, lietuvės privalėjo pasiekti pergalę, tačiau rungtynes Danielio Wimmerio auklėtinės pralaimėjo rezultatu 1:0 (0:0).

Lietuvės C1 atrankos grupėje surinko 7 taškus ir užėmė trečią vietą, į priekį užleisdamos Sakartvelo bei Baltarusijos futbolininkes.

Pirmajame kėlinyje abi rinktinės rungtyniavo apylygiai ir atliko po tris smūgius į varžovių vartus. Tačiau geriausią progą turėjo lietuvės. 32-ą rungtynių minutę baudos aikštelėje kamuolį gavo Simona Petravičienė, tačiau jos smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje išvesti savo komandą į priekį galėjo Lietuvos rinktinės puolėja Rimantė Jonušaitė. 56-ą mačo minutę ji sulaukė perdavimo iš gilumos, bet įveikti Sakartvelo komandos vartininkės nesugebėjo.

Vienintelį rungtynių įvartį kartvelės pelnė nuo 11 metrų atžymos. Rungtynių pabaigoje Vestina Neverdauskaitė pargriovė į baudos aikštelę įsiveržusią Teoną Bakradzę ir už tai buvo nubausta geltona kortele. Sakartvelo komandos saugė Maiko Bebia užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį, smūgiuodama į viršutinį vartų kampą.

Kitose grupės rungtynėse Baltarusijos rinktinė 5:0 sutriuškino Kipro futbolininkes.