Prieš Prancūzijos taurės finalą – pasaulio čempiono kirčiai: „Jis turėtų nusileisti iš debesų“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kylianas Mbappe (Scanpix nuotr.)

Šį vakarą Kylianas Mbappe sužais paskutines rungtynes, vilkėdamas PSG komandos marškinėlius. Ir tai bus rungtynės dėl titulo – dvikova Prancūzijos taurės finale su „Lyon“ futbolininkais.

Mbappe paskutinį kartą ant vejos žengė gegužės 12 dieną, rungtynėse „Toulouse“. Puolėjas pasižymėjo įvarčiu, tačiau komanda pralaimėjo 1:3. Kitus du mačus PSG laimėjo, tačiau Mbappe juose nedalyvavo.

Žvaigždės sutartis baigiasi po šio sezono ir neabejojama, kad Mbappe prisijungs prie Madrido „Real“ ekipos. Futbolininkas vėl sulaukė kritikos iš buvusio rinktinės futbolininko, 1998 metais su Prancūzijos rinktine pasaulio čempionu tapusio Emmanuelio Petit.

Šį kartą ilgametis nacionalinės komandos futbolininkas pasisakė prieš Prancūzijos taurės finalo rungtynes.

„Jei jie laimės trofėjų ar turės puikias rungtynes, tai išgelbėtų paskutines sezono savaites, kurios buvo absurdiškos. Bet aš nejaučiu, kad Mbappe norėtų žaisti.“

„Užtenka. Mes esame pavargę nuo Mbappe. Jis turėtų persikrauti, nusileisti iš debesų ir turėti kažkiek kuklumo, kurio jis turėjo karjeros pradžioje. Aš buvau tavo pirmasis sekėjas, bet dabar aš tikrai pavargau, – Prancūzijos žiniasklaidai kiek anksčiau teigė Petit.

– Jei galėčiau, aš jį pats nuvežčiau į oro uostą ir įsodinčiau į lėktuvą, skrendantį į Madridą.“

Nenoru žaisti kaltinamas futbolininkas šiame sezone „Ligue 1“ pelnė 27 įvarčius ir buvo akivaizdžiai rezultatyviausias lygos žaidėjas. Antroje ir trečioje vietoje likę Alexandre’as Lacazette ir Jonathanas Davidas pasižymėjo po 19 kartų.

Dvikovą dėl taurės eilinį kartą šalies čempionais tapę PSG su šeštoje vietoje likusia Liono komanda pradės šį vakarą – 22 val.

Pasidalinti