Valensijoje – Motiejūno ir „Monaco“ nesėkmė

Donatas Motiejunas (nuotr. BNS)

Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė „Valencia“ (4-3).

Alexo Mumbru auklėtiniai savo aikštėje 89:84 palaužė „Monaco“ (5-2) su Donatu Motiejūnu.

Šiame mače nutrūko „Monaco“ trijų iš eilės pergalių atkarpa. Saša Obradovičiaus auklėtiniai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi ketvirti, o „Valencia“ – septinta.

Motiejūnas per 12 minučių pasižymėjo 8 taškais (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/5 baudų), 1 klaida, 3 pražangomis ir 3 naudingumo balais.

Valensijos ekipai pergalę nukalė Chrisas Jonesas. Gynėjas per 27 minutes suvertė 27 taškus (5/8 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir sukaupė 33 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose labiausiai išsiskyrė Jordanas Loydas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 24 taškai (4/8 dvit., 3/3 trit., 7/7 baudų), 3 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 27 (5/7 trit.), Jaredas Harperis 16, Jamesas Webbas 15 (8 atk. kam.), Xabi Lopezas-Arostegui 12.
„Monaco“: Jordanas Loydas 24, Alpha Diallo 14 (8/8 baudų), Mike’as Jamesas ir Elie Okobo po 12.