„Mavs“ pergalę lėmė Dončičiaus cirko metimas, efektingas Wembanyama triumfavo po pratęsimo

Luka Dončičius (Scanpix nuotr.)

Dar vieną neįtikėtiną pasirodymą surengęs Luka Dončičius Dalaso „Mavericks“ ekipai nukalė antrą pergalę.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Jasono Kiddo auklėtiniai dramatiškai rungtynių pabaigoje 125:120 namuose nugalėjo Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Pergalę „Mavericks“ žaidėjams likus pusei minutės iki mačo pabaigos lėmė kosminis Dončičiaus tritaškis puskabliu.

Per paskutines 3 rungtynių minutes Slovėnijos krepšinio pažiba pataikė net 4 tolimus metimus.

Iš viso rungtynėse Dončičius surinko 49 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino „Nets“ pirmosiose sezono rungtynėse pražudė Klivlando „Cavaliers“ lyderio Donovano Mitchello tritaškis.

„Mavericks“ ekipai tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų, „Nets“ – antras pralaimėjimas.

Pirmą pergalę šiąnakt iškovojo Victoro Wembanyamos San Antonijaus „Spurs“ ekipa, po pratęsimo namuose 126:122 patiesusi Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

Nors prametė visus 6 tritaškius, 19-metis Prancūzijos talentas varžovų lankus drebino dėjimais, užfiksavo kelis įspūdingus blokus, o rungtynes baigė su 21 tašku ir 12 atkovotų kamuolių.

Būtent Wembanyamos dvitaškis likus 20 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos „Spurs“ komandai išplėšė pratęsimą.

Rezultatyviau komandoje už prancūzą žaidė tik Devinas Vassellas, surinkęs 25 taškus.

„Rockets“ gretose rezultatyviausiai žaidė Alperenas Sengunas, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių. 24 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų surinko Fredas VanVleetas.