Valančiūno ir „Pelicans“ pergalė pažymėta įspūdingu Ziono dėjimu

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa NBA pratęsė puikią atkarpą.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Willie Greeno auklėtiniai 104:91 nugalėjo Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Prie pergalės lietuvio komanda priartėjo jau įpusėjus antrajam kėliniui, kuomet į priekį išsiveržė rekordiniu 23 taškų skirtumu – 53:30. Po pertraukos varžovams nepavyko sumažinti deficito iki vienženklio ir „Pelicans“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, aikštelėje praleido 17 minučių, per kurias surinko 8 taškus, 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei bloką.

Tai buvo 6 kartas iš eilės, kai Valančiūnas aikštėje praleido mažiau nei 20 minučių.

„Pelicans“ komanda iš pastarųjų 8 rungtynių laimėjo 7. Pergalėmis Valančiūno ekipa susilygino su Los Andželo „Clippers“ krepšininkais, Vakarų konferencijoje užimančiais 4 vietą.

26 nesėkmes taip pat turinti „Pelicans“ antrą sezoną iš eilės baigs su teigiamu pergalių ir pralaimėjimų santykiu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Zionas Williamsonas, surinkęs 28 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus bei pasižymėjęs įspūdingu dėjimu po Brandono Ingramo perdavimo. CJ McCollumas pridėjo 16 taškų.

„Nets“ komandą į priekį vedė gynėjas Camas Thomasas, surinkęs 25 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.