Valančiūno dvigubas dublis padėjo „Pelicans“ pavyti Vakarų lyderius

Jonas Valančiūnas. Scanpix nuotr.

Jono Valančiūno dvigubas dublis prisidėjo prie penktos Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos pergalės iš eilės.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį lietuvio komanda namuose 104:98 palaužė Detroito „Pistons“ ekipą.

Valančiūnas rungtynėse žaidė 28 minutes, per kurias spėjo surinkti 14 taškų ( 7/14 dvit., 0/2 trit.), atkovoti 12 kamuolių ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus. 30-ies lietuviui tai buvo 11-asis dvigubas dublis šiame sezone.

Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose vėl buvo Zionas Williamsonas, pasižymėjęs 29 taškais ir 10 atkovotų kamuolių.

Iki antrojo kėlinio pabaigos tarp komandų virė atkakli kova, tačiau tuomet spurtavusi Valančiūno komanda susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą ir vadžių iš rankų nebepaleido iki pat dvikovos pabaigos.

„Pelicans“ ekipai tai buvo jau penkta pergalė iš eilės. Tai – geriausia komandos serija šiame sezone, po kurios ji pasivijo Vakarų konferencijos lyderius Finikso „Suns“, taip pat turinčius 16 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

„Pistons“ komandoje rezultatyviausi buvo Saddiqas Bey, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 4 kamuolius, bei gynėjas Killianas Hayesas, pridėjęs 17 tšk., atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų ir sugriebęs 6 kamuolius.

Kitose NBA rungtynėse „Pelicans“ turės progą tapti vienvaldžiais Vakarų lyderiais, kai susitiks su minėta „Suns“ ekipa.