Titulo neapgins: 20 taškų persvarą iššvaistę „Nuggets“ krito prieš Minesotos krepšininkus

Nikola Jokičiaus Ir Jamalo Murray pastangų buvo negana. Denverio „Nuggets“ neišsaugojo antroje rungtynių pusėje turėtos 20 taškų persvaros ir nepateko į NBA Vakarų konferencijos finalą.

Minesotos „Timberwolves“ šventė pergalę 98:90 ir tapo didžiausią atsilikimą panaikinusi komanda 7-ose rungtynėse per visą NBA istoriją. Į konferencijos finalą jie pateko po lygiai 20 metų pertraukos.

„Nuggets“ tapo penktąja paeiliui titulą ginančia komanda, kuri nepatenka į konferencijos finalą.

Trečio ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai pirmavo 58:38, tačiau Anthony Edwardso vedami „Timberwolves“ spurtavo 28:9 ir dar tame pačiame kėlinuke savo atsilikimą sumažino iki minimalaus.

Edwardsas iki rungtynių pertraukos buvo surinkęs vos 4 taškus, neatkovojęs nei vieno kamuolio ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Mačą komandos lyderis baigė su 16 taškų, 8 atkovotais kamuoliais ir 7 išdalintais perdavimais.

Jadenas McDanielsas ir Karl-Anthony Townsas surinko po 23 taškus, Rudy Gobertas pridėjo 13, Nazas Reidas – 11, o Mike’as Conley – 10 taškų.

„Nuggets“ komandai Jamas Murray įmetė 35 taškus, o Nikola Jokičiaus sąskaitoje – 34 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Trečias rezultatyviausias komandos žaidėjas Michaelas Porteris sukrapštė vos 7 taškus.

Konferencijos finale „Timberwolves“ susikais su Dalaso „Mavericks“ krepšininkais.