Valančiūnas ir „Pelicans“ privertė vicečempionus ryti savo žodžius

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas po ilgesnės pertraukos aikštelėje praleido daugiau nei 20 minučių, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš NBA vicečempionus.

Naktį iš penktadienio į šeštadienė Willie Greeno komanda išvykoje 111:88 sutriuškino Majamio „Heat“ krepšininkus.

Paskutinį ketvirtį Majamio ekipa pasitiko turėdamas tik 10 taškų (66:76) deficitą, tačiau tuomet „Pelicans“ spurtavo 11:1 ir tapo nepavejami.

Šiame mače „Pelicans“ vertėsi be praeitą vakarą traumą patyrusio Brandono Ingramo.

Praeitame tarpusavio susitikime vasarį Majamio ekipa lietuvio komandą nugalėjo 106:95, o „Heat“ lyderis mėtėsi skambiais pareiškimais.

„Mes juos nugalėsime ir kitą kartą. Paprasčiausiai esame geresnė komanda“, – tąsyk kalbėjo Butleris.

Valančiūnas aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais, 10 atkovotų kamuolių ir 4 pražangomis.

Tai buvo pirmas kartas per pastarąsias 8 rungtynes, kai centras žaidė daugiau nei 20 minučių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė CJ McCollumas, pelnęs 30 taškų, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 5 kamuolius.

30 taškų ribą „Pelicans“ gynėjas pasiekė penktą kartą šį sezoną.

Jose Alvarado Naujojo Orleano komandai pridėjo 17 taškų, Trey Murphy 14.

„Heat“ komandos lyderis Butleris pasižymėjo 17 taškųm Cole’as Swideris pridėjo 14, Terry Rozier – 13.