Universalus Valančiūnas ir svarbi „Pelicans“ pergalė Portlende

Jonas Valančiūnas sužaidė solidžias rungtynes, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl NBA atkrintamųjų.

„Pelicans“ pergalę lėmė 35:23 laimėtas trečiasis rungtynių ketvirtis. Paskutiniame kėlinuke svečių persvara buvo pasiekusi 20 taškų ir tik pačioje mačo pabaigoje Portlendo ekipai pavyko išvengti sutriuškinimo – 100:110.

Lietuvis šįkart ant parketo praleido 21 minutę ir surinko 11 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

Šeimininkai mače suklydo net 22 kartus, o tuo pasinaudoję Naujojo Orleano krepšininkai suvertė net 33 taškus. „Blazers“ žaidėjai rungtynėse metė tik 8 baudų metimus, o „Pelicans“ – net 29.

Nugalėtojams Trey Murphy surinko 31 tašką, CJ McCollumas pridėjo 29, o Zionas Williamsonas – 22. Nei vienas „Pelicans“ žaidėjas, kilęs nuo atsarginių suolelio, mače nepelnė daugau nei 4 taškų.

Portlendo komandai Deandre Aytonas pelnė 30 taškų ir sugriebė 13 kamuolių. Scootas Hendersonas pridėjo 19 taškų ir 15 rezultatyvių perdavimų. Krisas Murray pridėjo 14, o Duopas Reathas ir Dalano Bantonas – po 12 taškų.

„Pelicans“ pasiekė antrą pergalę iš eilės ir dabar jų turi 47-ias ir rikiuojasi šeštoje Vakarų konferencijos vietoje. Vienu laimėjimu atsilieka Finikso „Suns“, dvejais – Sakramento „Kings“ ir Los Andželo „Lakers“ komandos.

Kitas rungtynes Valančiūno komanda žais su Domanto Sabonio „Kings“. Pergalės atveju „Pelicans“ užsitikrintų mažiausiai septintą vietą vakaruose.