Trys iš trijų: „Baskonia“ susitvarkė su serbais

Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis (Credit Image: © Javier Borrego/AFP7 via ZUMA Wire)

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis džiaugėsi dar viena pergale Eurolygoje.

Lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3-0) namuose 92:75 (23:24, 19:23, 17:10, 33:18) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-3).

Nugalėtojams R. Giedraitis per 30 minučių surinko 3 taškus (0/4 dvit., 1/3 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 1 klaidą, 1 bloką ir 3 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 20,5 minutės pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvit., 0/1 trit.), 2 rezultatyviais perdavimais, atkovotu kamuoliu, 2 perimtais kamuoliais ir 10 naudingumo balų.

Baskus į priekį tempė amerikiečių duetas – Markusas Howardas ir Dariusas Thompsonas. Jie kartu surinko daugiau nei pusę komandos taškų – 48.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė Luka Mitrovičius, kuris per 25 minutes surinko 17 taškų (6/7 dvit., 5/6 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 27 naudingumo balus.

Vitorijos ekipa Eurolygos starte pasiekė visas tris pergales, o „Crvena Zvezda“ pirmojo laimėjimo dar ieško.

„Baskonia“: Markusas Howardas 30 (7/12 trit.), Dariusas Thompsonas 18 (4/4 trit.), Vanja Marinkovičius 10.
„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 17 (8 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 14 (5 atk. kam.), Benas Bentilas 11.