Tritaškių vakarėlyje Sakramente – naudingas Sabonis ir triuškinanti „Celtics“ pergalė

Domantas Sabonis rinko solidžius skaičius, bet jo Sakramento „Kings“ visiškai sugriuvo gynyboje ir patyrė triuškinantį paralimėjimą namuose prieš lygoje pirmaujančius Bostono „Celtics“ – 119:144.

Abi komandos rungtynėse pataikė net 43 tritaškius. „Kings“ pataikė 21 iš 44 (47,7 proc.), o „Celtics“ – 22 iš 42 (52,4 proc.).

Sabonis paskutiniame rungtynių kėlinuke ant parketo nepasirodė. Iki tol jis spėjo pelnyti 13 taškų (6/13 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovoti 10 kamuolių ir išdalinti 8 rezultatyvius perdavimus.

De’Aaronas Foxas iki pertraukos suvertė net 26 taškus. Tai buvo jau 7 kartas sezone (geriausias rezultatas lygoje) kai Foxas per vieną rungtynių pusę pelno bent 25 taškus. Viso gynėjas pelnė 29 taškus (6/8 trit.). Keeganas Murray pridėjo 13 taškų (3/7 trit.).

Bostono komandai net 5 žaidėjai įmetė 20 ar daugiau taškų. Jaylenas Brownas ir Derrickas White’as (6/9 trit.), surinko po 28 taškus. Kristaps Porzingis pridėjo 24 taškus (3/4 trit.), 9 atkovotus kamuolius ir 6 blokus. Jrue Holiday pelnė 21 tašką (4/6 trit.), sugriebė 8 kamuolius ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Paytono Pritchardo sąskaitoje – 20 taškų (6/11 trit.).

Jau įpusėjus trečiam ketvirčiui svečiai iš Bostono perkopė 100 taškų žymą.

„Kings“ laimėjo pirmą kėlinuką, tačiau antrą ir trečią ketvirčius pralaimėjo dviženkliais skirtumais ir mačo baigtis nekėlė klausimų anksčiau laiko.

Kitas rungtynes Sabonis su komandos draugais vėl žais namuose – Sakramente svečiuosis Fynikso „Suns“.