Puikus Sabonio pasirodymas paženklintas dėjimu per buvusį žalgirietį

Domantas Sabonis (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Visiškai šalia trigubo dublio buvęs Domantas Sabonis nukalė dar vieną Sakramento „Kings“ (44-29) pergalę.

Mike’o Browno auklėtiniai namuose 135:127 nugalėjo Finikso „Suns“ (38-35).

Sabonis per 38 minutes pasižymėjo 27 taškais (10/14 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudų), 9 atkovotais kamuoliais, 9 rezultatyviais perdavimais, 1 perimtu kamuoliu, 1 klaida ir 4 pražangomis.

Po 19,2 taško šį sezoną vidutiniškai renkantis lietuvis paskutinį kartą nesurinko dviženklio taškų skaičiaus dar lapkričio mėnesį.

Be to, Sabonio dvitaškių procentas siekia 63,5, o visoje lygoje pagal šį rodiklį jis užima 23 vietą.

Rungtynėse Domas pasižymėjo galingu epizodu, kai įsibėgėjęs nuo tritaškio linijos sugrūdo kamuolį į krepšį per Jocką Landale’ą. „Suns“ atstovaujantis krepšininkas 2019-20 m. atstovavo Kauno „Žalgiriui“.

„Kings“ pavyko nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją bei tuo pačiu išrašyti „Suns“ trečią pralaimėjimą paeiliui.

Per keturias tarpusavio akistatas šį sezoną „Kings“ ir „Suns“ pasidalino po dvi pergales.

Nugalėtojams Kevinas Huerteris per 32 minutes surinko 29 taškus (4/6 dvit., 6/12 trit., 3/4 baudų), 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Devinas Bookeris, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 32 taškai (10/15 dvit., 0/1 trit., 12/14 baudų), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Finikso komanda vis dar verčiasi be traumuoto Kevino Duranto, šiame mače nežaidė ir pagrindinis centras Deandre Aytonas.

„Kings“: Kevinas Huerteris 29, Domantas Sabonis 27, Harrisonas Barnesas 23, De’Aaronas Foxas 19, Keeganas Murray 13.
„Suns“: Devinas Bookeris 32, Terence’as Rossas 30, Jockas Landale’as 17, Chrisas Paulas 15 (13 rez. perd.).