Tritaškiais po pertraukos nuplautas „Lietkabelis“ patyrė pirmą pralaimėjimą namuose

Panevėžio Lietkabelis (LKL nuotr.)

Panevėžio „Lietkabeliui-7Bet“ nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos taurės namų rungtynėse.

Trečiadienį vykusiose devintojo Europos taurės rungtynėse „Lietkabelio“ krepšininkai 76:90 nusileido Badalonos „Joventut“ ekipai.

Pirmą rungtynių pusę dviejų taškų skirtumu laimėjęs Nenado Čanako auklėtiniai trečiajame kėlinyje buvo nuplauti tritaškių lietumi. Per paskutines šešias minutes 6 tritaškius praleidęs „Lietkabelis“ kėlinį pralaimėjo 19:32.

Ketvirtojo kėlinio viduryje spurtą surengęs „Lietkabelis“ priartėjo per dutaškus (72:74), tačiau tuomet varžovai spurtavo 14:3 ir iškovojo pergalę.

Iš viso „Joventut“ ekipa rungtynėse pataikė 12 tritaškių iš 22. 11 jų krito po ilgosios pertraukos.

„Lietkabeliui“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas namuose Europos taurėje. Prieš tai panevėžiečiai laimėjo visas ketverias rungtynes namuose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė vidurio puolėjas Henry Ellensonas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ gretose po 12 taškų surinko Vytenis Lipkevičius, Benas Griciūnas ir Kristianas Kullamae.