Filadelfijoje – 50 Embiido taškų ir į seriją grįžtanti intriga

Joelis Embiidas nusiteikęs tesėti savo po antrų serijos rungtynių duotą pažadą.

Po antrų iš eilės pralaimėtų rungtynių Niujorke pažadėjęs laimėti šią seriją Embiidas ėmėsi darbo namų aikštelėje. Jis suvertė net pusšimtį taškų, o Filadelfijos „76ers“ 125:114 susitvarkė su Niujorko „Knicks“ ir sušvelnino serijos rezultatą – 1:2.

Iki trečio kėlinio vidurio rungtynės vyko taškas į taškas. Antroje ketvirčio dalyje spurtavę aikštelės šeimininkai susikūrė dviženklį pranašumą ir svečiams grąžinti intrigos į rungtynes nebeleido.

Embiidas per lemiamu tapusį trečią kėlinuką suvertė 18, o viso surinko net 50 taškų. Įspūdinga, kad tiek taškų krepšininkas įmetė išmesdamas tik 19 metimų iš žaidimo. Pataikęs 5 tritaškius iš 7, 8 dvitaškius iš 12, Embiidas rungtynėse atliko daugiau baudų metimų nei visa priešininkų komanda – 21 prieš 19.

Tyrese’as Maxey nugalėtojams pridėjo 25 taškus, Kelly Oubre – 15, Cameronas Payne’as – 11.

Niujorko komandos neišgelbėjo puikus Jaleno Brunsono pasirodymas. Gynėjas surinko 39 taškus ir išdalino 13 rezultatyvių perdavimų. Joshas Hartas pridėjo 20, OG Anunoby – 17, o Isaiah Hartensteinas – 14 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos Filadelfijoje.