„TransINVEST“ žinutė: LFF taurės ketvirtfinalyje patiesė A lygos vidutiniokus

Henrique Sarmengue Devensas (TransINVEST nuotr.)

„Optibet Pirmoje lygoje“ užtikrintai lyderiaujantys ir viena koja A lygoje jau esantys Vilniaus rajono „TransINVEST“ futboloninkai netikėtai žengė į LFF taurės pusfinalį.

Trečiadienį Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai gavo progą išbandyti jėgas su A lygos vidutinioke Gargždų „Banga“ ir šį testą išlaikė itin dramatišku būdu.

Pagrindinis laikas po rezultatyviausio „Optibet Pirmos lygos“ žaidėjo brazilo Henrique Sarmengue Devenso realizuoto vienuolikos metrų baudinio ir netrukus po to Ze Eduardo pelnyto įvarčio baigėsi 1:1.

Pratęsime nė vienai komandai nepavyko sukurti realių grėsmių šalia varžovų vartų, kol paskutinę pratęsimo minutę tikslų šūvį iš kairiojo baudos aikštelės krašto atliko Linas Zygertas.

Vos prieš kelis metus susikūręs „TransINVEST“ pernai likus 5 turams iki sezono pabaigos tapo trečios pagal pajėgumą lygos čempionu, o šiemet užtikrintai žygiuoja linko „Optibet Pirmos lygos“ titulo ir pravertų A lygos durų.

Likus 12 turų iki sezono pabaigos Barevičiaus komanda antroje pagal pajėgumą lygoje artimiausius persekiotojus turi 13 taškų pranašumą.

Tarp keturių stipriausių Lietuvos komandų LFF taurės turnyre patekęs „TransINVEST“ savo varžovą sužinos po rugpjūčio 29 dieną įvyksiančio ketvirtfinalio tarp „Šiaulių“ ir „Riterių“.