„Tottenham“ griūtis derbyje: 2 raudonos kortelės, 2 traumos ir pirmas pralaimėjimas

Tottenham - Chelsea (Scanpix nuotr.)

Agne Postecoglou vadovaujama Londono „Tottenham“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą „Premier“ lygoje.

Pirmadienį vykusiame Londono derbyje iki šiol čempionate lyderiavęs „Tottenham“ 1:4 krito prieš „Chelsea“ futbolininkus.

„Tottenham“ į priekį po Dejano Kulusevski smūgio išsiveržė į priekį 6-ą min., tačiau dar prieš tai su raudona kortele flirtavęs Christianas Romero galiausiai ją užsidirbo pačiu blogiausiu būdu – baudos aikštelėje pargriaudamas Enzo Fernandezą.

Cole’as Palmeris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį, o prabėgus 10 minučių antrajame kėlinyje antrą geltoną kortelę užsidirbo ir Destiny Udogie. Sėkmingo vartininko Guglielmo Vicario dėka „Tottenham“ dar laikėsi rungtynėse, tačiau 75-ą min. „Chelsea“ galiausiai pergalę išplėšė tikslus Nicolas Jacksonas, kuris per pridėtą laiką pasižymėjo dar du kartus ir įformino „hat-tricką“.

Dvi raudonos kortelės nebuvo viskas, su kuo teko tvarkytis Postecoglou komandai. Ji pirmajame kėlinyje dėl traumų dar prarado savo kūrybingiausią žaidėją Jamesą Maddisoną ir vidurio gynėją Micky van de Veną.

Pirmą pralaimėjimą patyrusi „Tottenham“ ekipa turnyrinėje lentelėje į priekį užleido „Manchester City“ futbolininkus.

Tuo metu „Chelsea“ ekipai tai buvo pirma pergalė po lygiųjų su „Arsenal“ ir pralaimėjimo „Brentford“ komandai.