Paskutinė Kloppo ir Guardiolos akistata baigėsi taikiai

Galimai paskutinėje Pepo Guardiolos ir Jurgeno Klopps akistatoje „Premier“ lygoje nugalėtojas nepaaiškėjo. „Manchester City“ pirmavo, betr ungtynės Liverpulyje baigėsi 1:1.

Kloppas kiek anksčiau pasklebė, kad po sezono paliks LIverpulio komandą ir kurį laiką ilsėsis nuo futbolo, tad, tikėtina, šie du ilgus metus konkuravę treneriai kurį laiką rungtynėse nesusitiks.

Svečius į priekį 23-ią minutę išvedė Johnas Stonesas, kuris kamuolį nukreipė į vartus po tiksliai, prie artimo vartų virpsto, pakelto Kevino De Bruynes kampinio.

Rezultatą iš 11 m. baudinio, po Edersono pražangos prieš Darwiną Nunezą, 50-tą minutę išlygino Alexas McAllisteris. Šiame epizode susižeidęs Mančesterio komandos vartininkas po kelių minučių buvo priverstas palikti aikštę.

Sužaidus 69-ias minutes Guardiola vietoj De Bruynes į rungtynes metė Mateo Kovačičių, o tai sukėlė belgo pasipiktinimą. Žaidėjas 2024 metais žaidė 12 mačų ir prisidėjo prie 13-os komandos įvarčių – 2 įvarčiai ir net 11 rezultatyvių perdavimų.

Aikštės šeimininkai rungtynėse atliko net 19 smūgių. Daugiau į „Manchester City“ vartus Liverpulio komanda nėra smūgiavusi nuo 2013 metų.

Nunezas pateko net į 5-ias nuošales rungtynėse ir tai yra pakartotas lygos sezono rekordas.

Likus žaisti po 10 rungtynių čempionate pirmauja Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ ekipos, turinčios po 64 taškus. „Man City“ sąskaitoje – tašku mažiau.